Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de modernizare terenuri de sport

Număr anunț
DA22897374
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
DOFLOM SRL (CUI 18597107)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.225 RON
Valoare atribuită
119.225 RON
Data publicării
23.04.2019 11:42
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119.225 RON

din 119.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.