Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Lucrari de reparatii interioare camin cultural Fodora, comuna Aschileu, jud. Cluj”

Număr anunț
DA22896598
Autoritate contractantă
Comuna Aschileu (Primaria Aschileu) (CUI 4791935)
Furnizor / câștigător
ALDEA REZIDENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39113056)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439.159,64 RON
Valoare atribuită
439.159,64 RON
Data publicării
23.04.2019 11:12
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439.159,64 RON

din 439.159,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.