Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taietor profesional pentru tevi din plastic tip foarfeca ROCUT TC42
- Număr anunț
- DA22895966
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166 RON
- Valoare atribuită
- 166 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 10:46
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
166 RON
din 166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro