Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de amenajare parc GENERAL STEFANESCU
- Număr anunț
- DA22891596
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- TDP METAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33616881)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.404,90 RON
- Valoare atribuită
- 50.404,90 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:56
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.404,90 RON
din 50.404,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro