Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare

Număr anunț
DA22890723
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
Furnizor / câștigător
SBM STEFANOS HOLDING SRL (CUI 36184168)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare atribuită
22.000 RON
Data publicării
22.04.2019 15:11
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.000 RON

din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.