Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SOFTWARE CONECTOR DBSync for MSSQL & MySQL

Număr anunț
DA22891037
Autoritate contractantă
CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI (CUI 4266189)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
Cod CPV
48211000-0 · Pachete software de interconectare de platforme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
22.04.2019 15:24
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.