Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT ANVELOPE DACIA LOGAN

Număr anunț
DA22894035
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI RO27885826)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,87 RON
Valoare atribuită
263,87 RON
Data publicării
23.04.2019 09:33
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,87 RON

din 263,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.