Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparat masina de spalat rufe Whirlpool FL5090/A/ DGASPC-BIHOR _Modul Inimioare
- Număr anunț
- DA22893817
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- BERVE SERVICE S.R.L. (CUI 17125955)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235 RON
- Valoare atribuită
- 235 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:25
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235 RON
din 235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro