Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTOUTILITARA GL41SDR

Număr anunț
DA22895430
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Sendreni (CUI 21923386)
Furnizor / câștigător
AUTOMONDIAL SRL (CUI RO14881377)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071,43 RON
Valoare atribuită
1.071,43 RON
Data publicării
23.04.2019 10:26
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071,43 RON

din 1.071,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.