Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII RESPONSABIL CU SUPRAVEGHEREA TEHNICA A INSTALATIILOR (RSVTI) 2 ASCENSOARE 300 KG/4 PERS.
- Număr anunț
- DA22895767
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BACAU (CUI 17704752)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 10:39
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro