Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare Produse pentru buna desfasurare a activităților electorale

Număr anunț
DA22896221
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.866 RON
Valoare finală
7.366 RON
Data publicării
23.04.2019 10:57
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.