Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie luminoase decorative cu led, lungime de 5m
- Număr anunț
- DA22894086
- Autoritate contractantă
- Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
- Furnizor / câștigător
- UNICOM METAL INVEST S.R.L. (CUI 40269769)
- Cod CPV
- 31527200-8 · Iluminat exterior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:36
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.000 RON
din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro