Ofertă acceptată Cumpărare directă

Activare Upgrade Galileo pentru GRX1200Pro GNSS

Număr anunț
DA22894082
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
TOP GEOCART SRL (CUI RO10274542)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
23.04.2019 09:36
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.