Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica informatica (
- Număr anunț
- DA22888667
- Autoritate contractantă
- LICEUL ORTODOX SFANTUL NICOLAE ZALAU (CUI 11132791)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 13:42
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 119 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro