Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de receptie, planificare financiara si facturare

Număr anunț
DA22872640
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
FINICĂ LIVIU-MIHĂIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35724839)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare finală
21.000 RON
Data publicării
19.04.2019 08:49
Data finalizării
23.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.