Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie Porto Soft 1 an

Număr anunț
DA22899247
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu (CUI 4691600)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,50 RON
Valoare atribuită
152,50 RON
Data publicării
23.04.2019 12:58
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,50 RON

din 152,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.