Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de televiziune analogica

Număr anunț
DA22901841
Autoritate contractantă
U.M.0407 - Centrul National pentru Securitate la Incendiu si Protectie Civila (CUI 18510762)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,80 RON
Valoare atribuită
174,80 RON
Data publicării
23.04.2019 14:49
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,80 RON

din 174,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.