Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
GALEATA 14-15L CU STORCATOR - diverse culori
- Număr anunț
- DA22901634
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA (CUI 4440624)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39224330-0 · Galeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136 RON
- Valoare atribuită
- 135,10 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2019 14:41
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,10 RON
din 136 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 0,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.