Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telecomanda cod saritor

Număr anunț
DA22901132
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,04 RON
Valoare atribuită
168,04 RON
Data publicării
23.04.2019 14:21
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,04 RON

din 168,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.