Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI 2T MIX RED PRORUN/O-MAC 1L

Număr anunț
DA22897215
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,75 RON
Valoare atribuită
81,75 RON
Data publicării
23.04.2019 11:36
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,75 RON

din 81,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.