Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE RETEA LOCALA INTERNET - DS Tulcea
- Număr anunț
- DA22904911
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 50332000-1 · Servicii de intretinere a infrastructurilor de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,77 RON
- Valoare atribuită
- 932,77 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 08:58
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
932,77 RON
din 932,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro