Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii sisteme de radiotelecomunicatii

Număr anunț
DA22883265
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
CONSTANTIN A. DANIEL (CUI 32532138)
Cod CPV
50333000-8 · Servicii de intretinere a echipamentului de radiocomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
22.04.2019 09:51
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.