Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de administrare retele de calculatoare si reparare echipamente IT

Număr anunț
DA22879439
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj (CUI 14436442)
Furnizor / câștigător
PFA MARIUS TOMA GLIGOR (CUI RO27041479)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.075,72 RON
Valoare atribuită
9.075,72 RON
Data publicării
19.04.2019 13:44
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.075,72 RON

din 9.075,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.