Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare Instalatie de utilizare gaze naturale teava intre 4"-1/2" si autorizare C.T.

Număr anunț
DA22906139
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU (CUI 3797085)
Furnizor / câștigător
STOICA GRUP INSTAL SRL (CUI RO16484900)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.553,84 RON
Valoare atribuită
6.553,84 RON
Data publicării
24.04.2019 09:58
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.553,84 RON

din 6.553,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.