Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile motocoasa

Număr anunț
DA22905920
Autoritate contractantă
Comuna Sona (CUI 4562036)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566,36 RON
Valoare atribuită
1.566,36 RON
Data publicării
24.04.2019 09:47
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566,36 RON

din 1.566,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.