Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Standard , vrac, din depozite Petrom

Număr anunț
DA22904735
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.120 RON
Valoare atribuită
37.360 RON
Data publicării
24.04.2019 08:48
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.360 RON

din 37.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.