Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serrvicii de curatire a pardoselilor ,geamuri,usi si ferestre
- Număr anunț
- DA22900859
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
- Furnizor / câștigător
- SERD ROM S.R.L. (CUI RO14074024)
- Cod CPV
- 90912000-3 · Servicii de curatare prin insuflare a structurilor tubulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:10
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro