Ofertă refuzată Cumpărare directă

Chitantier A6,Registru casa A4 autocopiativ

Număr anunț
DA22862767
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,50 RON
Valoare finală
463,50 RON
Data publicării
18.04.2019 10:04
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.