Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE VARTA LONGLIFE Max Power LR6/AA, 4706, set 4 bucati

Număr anunț
DA22908048
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,28 RON
Valoare atribuită
50,28 RON
Data publicării
24.04.2019 11:16
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,28 RON

din 50,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.