Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trusa Sanitara de Prim Ajutor - Detasabila cu suport de perete avizata MS

Număr anunț
DA22907494
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,94 RON
Valoare finală
136,40 RON
Data publicării
24.04.2019 10:55
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.