Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SILK (matase), USP 1, ac 1/2 rotund,ac 30mm
- Număr anunț
- DA22905088
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95,52 RON
- Valoare atribuită
- 95,52 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:08
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95,52 RON
din 95,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro