Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SE XCKJ10541H29 INT. DE POSITION 427700
- Număr anunț
- DA22904947
- Autoritate contractantă
- Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,40 RON
- Valoare atribuită
- 382,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:00
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,40 RON
din 382,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro