Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGI , seringa 2ml , 5ml , 10 ml cu ac - COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA22904571
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370 RON
- Valoare atribuită
- 370 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 08:38
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
370 RON
din 370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro