Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cateter cu 2 lumene tratate antimicrobian

Număr anunț
DA22900079
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
23.04.2019 13:33
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.