Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polipropilena, USP 5/0, ac rotund, dublu armat de 13mm
- Număr anunț
- DA22890865
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.635,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.635,20 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:17
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.635,20 RON
din 2.635,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro