Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta medicala de prim ajutor
- Număr anunț
- DA22885895
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- BRAIN S.R.L. (CUI 5213999)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.667 RON
- Valoare atribuită
- 44.667 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 11:39
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.667 RON
din 44.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro