Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa carosabila prefabricate (1200x1200x200)
- Număr anunț
- DA22882462
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ECO LOG CRISTAL SRL (CUI 34648474)
- Cod CPV
- 44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.700 RON
- Valoare atribuită
- 86.700 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 09:16
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
86.700 RON
din 86.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro