Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb CTI - ADV1073759

Număr anunț
DA22903723
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
Furnizor / câștigător
NETWAVE SRL (CUI RO8101612)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.052,68 RON
Valoare atribuită
16.052,68 RON
Data publicării
23.04.2019 17:13
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.052,68 RON

din 16.052,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.