Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tonere / piese computer
- Număr anunț
- DA22894510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VIZANTEA RAZASEASCA (CUI 28068740)
- Furnizor / câștigător
- SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,11 RON
- Valoare atribuită
- 394,11 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:53
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394,11 RON
din 394,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro