Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Legume-Fructe

Număr anunț
DA22871992
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
Furnizor / câștigător
NOVALIS S.R.L. (CUI RO1989157)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624,20 RON
Valoare atribuită
624,20 RON
Data publicării
19.04.2019 07:47
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624,20 RON

din 624,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.