Ofertă refuzată Cumpărare directă

produse cofetarie

Număr anunț
DA22900230
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
Furnizor / câștigător
YUMMY CAFE S.R.L. (CUI 37803890)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare finală
396 RON
Data publicării
23.04.2019 13:40
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.