Ofertă refuzată Cumpărare directă

15811100-7 Paine (Rev.2)

Număr anunț
DA22887058
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ORAVITA (CUI 19055325)
Furnizor / câștigător
LEVIO COMIMPEX SRL (CUI 3226534)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare finală
5.250 RON
Data publicării
22.04.2019 12:30
Data finalizării
24.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.