Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare prize de pământ - PRAM
- Număr anunț
- DA22908578
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO PRAM SERVICE SRL (CUI 15211995)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.680 RON
- Valoare atribuită
- 4.680 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:34
- Termen limită
- 29.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.680 RON
din 4.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro