Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SCHIMBARE ANVELOPE IARNA-VARA 5 AUTOTURISME: DEMONTAT/MONTAT ROTI,ECHILIBRAT ROTI+PLUMBPRES

Număr anunț
DA22903679
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,46 RON
Valoare atribuită
555,46 RON
Data publicării
23.04.2019 17:01
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,46 RON

din 555,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.