Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA PENTRU MODULUL DE ADMINISTRARE “NUMERE DE CASA”

Număr anunț
DA22895181
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
Cod CPV
72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
23.04.2019 10:17
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.