Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJERI 120L

Număr anunț
DA22906574
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
24.04.2019 10:17
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.