Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED Gaming AOC G2260VWQ6, 21.5", Full HD, 1ms, Display Port, HDMI, FreeSync, Flicker Free, N

Număr anunț
DA22909680
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,54 RON
Valoare atribuită
806,54 RON
Data publicării
24.04.2019 12:19
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,54 RON

din 806,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.