Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie

Număr anunț
DA22908848
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
B.G.D IMPEX SRL (CUI RO6815267)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644 RON
Valoare atribuită
644 RON
Data publicării
24.04.2019 11:45
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644 RON

din 644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.