Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare imagini video - Sisteme supraveghere video în Municipiul Brașov

Număr anunț
DA22906947
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
FLASHNET S.A. (CUI 18014742)
Cod CPV
72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.424 RON
Valoare atribuită
77.424 RON
Data publicării
24.04.2019 10:34
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.424 RON

din 77.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.