Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA22905798
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA FAGARAS (CUI 33575358)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664,36 RON
Valoare atribuită
664,36 RON
Data publicării
24.04.2019 09:42
Termen limită
29.04.2019 17:00
Data finalizării
24.04.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,36 RON

din 664,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.